ART / Oil paintings / Oil painting 11288188
nr 1128 8188
OIL PAINTING
Olof Prytz, 1896, Man med luta, 50x60, wear, damages.
Olof Prytz, 1896, Man med luta, 50x60
Condition: slitage, skador
1000
SEK 300
Monday September 11 2017
at 18:39:00
11/9 14:17:02