KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11554465
nr 1155 4465
Primus Mortimer Pettersson
(1895-1975), Sverige
Blandteknik, Gata, signerad PMP, 20x29 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 januari 2018
kl 19:36:30
800 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
Primus Mortimer Pettersson
Läs mer om Primus Mortimer Pettersson