KONST / Litografier / Färglitografi 14632169
nr 1463 2169
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
PT, "snurra min jord". Färglitografi, bildmått: 59x65cm, yttermått inklusive ram. 74x80cm. Signerad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:17:43
1.500 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
25 apr
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann