KONST / Litografier / Litografi 7416359
*
nr 741 6359
Vladimir Beck
(f. 1943)
Litografi, Vladimir Beck (f. 1943), 36/36, bladets mått: 45x48
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 februari 2012
kl 18:42:27
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/2 20:04:48
1
150 kr
19/2 21:30:17
2
150 kr
20/2 00:05:51
3
Vinnande bud
20/2 14:41:58
4
300 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier vladimir beck
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43
-
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31
*
Vladimir Beck
nr 741 6359
Vladimir Beck
(f. 1943)
Litografi, Vladimir Beck (f. 1943), 36/36, bladets mått: 45x48
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 350 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 20 februari 2012 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 18/2 20:04:48 | 1 | 150 kr |
| 19/2 21:30:17 | 2 | 150 kr |
| 20/2 00:05:51 | 3 | Vinnande bud |
| 20/2 14:41:58 | 4 | 300 kr |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier vladimir beck
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43 -
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31



