ART / Lithographs / Litograph 7416359
nr 741 6359
Vladimir Beck
(f. 1943)
Vladimir Beck (b. 1897), 36/36, sheet: 45x48,
LITOGRAPH (F), Vladimir Beck (f. 1943), 36/36, bladets mått: 45x48
600
SEK 350
Monday February 20 2012
at 18:42:27
150 kr
150 kr
300 kr