GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 12771284
nr 1277 1284
VASE
ceramics. Signed. Height: 43 cm, minor cracks.
keramik. Signerad. Höjd: 43 cm
Condition: nagg
600
Monday September 30 2019
at 20:11:44
Tilgman Keramik