ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 13128514
nr 1312 8514
WATERCOLOUR
Bert Forkström. Signed, dated 1985, 24x35,
Bert Forkström. Signerad, daterad 1985,24x35 cm
SEK 200
Monday Mars 9 2020
at 20:31:38
150 kr