KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17113066

nr 1711 3066

Blandteknik

Penestanan Klan, Ubud, Bali. Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 27x23 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 juni 2025
kl 19:48:52

17/6 15:07:41 1      Vinnande bud