KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14718471

nr 1471 8471

Svän Grandin

(1906-1982), Sverige

Oljemålning, Torghandel. Signerad. Olja på duk, 40x32 cm, yttermått inklusive ram: 60x51 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 30 maj 2022
kl 18:51:17