KONST / Litografier / Färglitografi 14088571
nr 1408 8571
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 17/210. Motivet: 21x30, yttermått inklusive ram: 37x46 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 juli 2021
kl 20:22:42
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd