KONST / Litografier / Litografi 11031334
nr 1103 1334
Vilhelm Bjerke-Petersen
(1909-1957), Danmark
Litografi, Vilhelm Bjerke-Petersen (1909-1957), -50, PT, bladets mått: 45x61
Kondition: slitage, skador, missfärgad
Utrop:
300 kr
måndag 24 april 2017
kl 19:29:18
Vilhelm Bjerke-Petersen
Läs mer om Vilhelm Bjerke-Petersen