KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15286265
nr 1528 6265
Kerstin Kulling
(f. 1938), Sverige
Oljemålning, Ej signerad, "Pärlfiskarns hus". Olja på duk, 46x54 cm, yttermått inklusive ram: 51x59 cm
Kerstin Kulling, född 1938 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
måndag 20 mars 2023
kl 18:40:25
Kerstin Kulling
Läs mer om Kerstin Kulling