KONST / Litografier / Färglitografi 11978026
nr 1197 8026
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Färglitografi, Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 190/360, -77. Motivet: 34x55
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 18:52:21
600 kr
700 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
20 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén