KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12691135

nr 1269 1135

Eva Hellbom

(1920-2009), Sverige

Blandteknik, Signerad, daterad -84, ca 48x71 cm

Eva Hellbom, svensk keramiker och bildkonstnär född 1920, död 2009.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 augusti 2019
kl 18:05:54

19/8 17:36:56 1      Vinnande bud

Eva Hellbom

Läs mer om Eva Hellbom