KONST / Litografier / Färglitografi 13789126

nr 1378 9126

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 13/56. Bladets mått: 31x24cm, oramat löst blad

Kondition: vikskada

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 15 februari 2021
kl 20:13:24

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk