KONST / Litografier / Färglitografi 13196088

nr 1319 6088

Ulf Greder

(f. 1949), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 68/360, "Londonrest rules" mm: 54x62cm

Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 13 april 2020
kl 18:04:24

12/4 18:19:27 1      Vinnande bud

Ulf Greder

Läs mer om Ulf Greder