ART / Lithographs / Litograph in colors 10524052
nr 1052 4052
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Karl Gustaf KG Nilson (b. 1942), Blått partitur, 136/250, sheet: 47x60,
LITOGRAPH IN COLORS, Karl Gustaf KG Nilson (f. 1942), Blått partitur, 136/250, bladets mått: 47x60
Condition: löst blad
Karl Gustaf KG Nilson, Swedish painter, born 1942.
600
SEK 400
Monday August 29 2016
at 19:46:02
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Robot)
350 kr
Karl Gustaf KG Nilson
Read more about Karl Gustaf KG Nilson