KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15286108
nr 1528 6108
Anshelm Dahl
(1897-1964), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 61x80cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 mars 2023
kl 18:39:27
20/3 18:31:27
Anshelm Dahl
Läs mer om Anshelm Dahl