FURNITURE / Tables / Writing desk 5108225

nr 510 8225

WRITING DESK

Lenght: ()

Sekelskifte, längd: 110, djup: 60, höjd: 77 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

100

SEK 850

Monday February 25 2008
at 17:07:22