KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14234187

nr 1423 4187

Sven Inge Höglund Demonér

(1935-2008), Sverige

Oljemålning, Sven Inge Höglund (1935-2008), Sverige. Signerad, komposition. Olja på duk, 33x40, yttermått inklusive ram: 35x43 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 20:57:52

1/10 19:29:44 1      Vinnande bud

Sven Inge Höglund Demonér

Läs mer om Sven Inge Höglund Demonér