KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14011005

nr 1401 1005

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, påskrift a tergo 1871, kustlandskap. Olja på duk, 14x40, yttermått inklusive ram: 27x51 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

5.800 kr

måndag 31 maj 2021
kl 19:09:06

  • Klassiska
  • 31 maj

Klassiska

Läs mer om Klassiska