KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122049
nr 1412 2049
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, "Vid grinden", monogramsignerad, -69. Olja på duk, 41x46, yttermått inklusive ram: 43x48 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 20:29:48
11/8 19:49:09
250 kr
15/8 15:59:13
16 aug
Specialauktion Agnes Ahlberg
Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg