KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14023618

nr 1402 3618

Ercole Magrotti

(1890-1967), Italien

Oljemålning, Ercole Magrotti (1890-1967). Fiskare, Italien. Signerad. Olja på duk. Motivet: 39x48. Yttermått inklusive ram: 54x62 cm

Ercole Magrotti, målare född 1890, död 1967.

Utrop:

700 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 7 juni 2021
kl 19:59:29

Ercole Magrotti

Läs mer om Ercole Magrotti