KONST / Litografier / Färglitografi 14719084
*
nr 1471 9084
Curt Hillfon
(f. 1943), Sverige
Signerad, komposition. Färglitografi. Bladets mått: 58x47cm, yttermått inklusive ram: 77x63cm
Kondition: skadad glas
Curt Hillfon, född 1943 i Stockholm, svensk målare.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 maj 2022
kl 19:15:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/5 12:47:01
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: curt hillfon färglitografi grafik komposition litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13
-
6779 Färglitografi
Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:21
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43
-
6721 Färglitografi
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Karl XII: S kar..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:39
-
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:16
*
Curt Hillfon
Kondition: skadad glas
Curt Hillfon, född 1943 i Stockholm, svensk målare.
nr 1471 9084
Curt Hillfon
(f. 1943), Sverige
Signerad, komposition. Färglitografi. Bladets mått: 58x47cm, yttermått inklusive ram: 77x63cm
Kondition: skadad glas
Curt Hillfon, född 1943 i Stockholm, svensk målare.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 30 maj 2022 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 24/5 12:47:01 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: curt hillfon färglitografi grafik komposition litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13 -
6779 Färglitografi
Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:21 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43 -
6721 Färglitografi
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Karl XII: S kar..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:39 -
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:16



