KONST / Litografier / Färglitografi 15649432
nr 1564 9432
Verner Molin
(1907-1980), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 99/150 cm, yttermått inklusive ram: 31x42 cm
Verner Molin, född 1907 i Rättvik, Dalarna, död 1980, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 september 2023
kl 19:00:14
11/9 22:41:19
100 kr
18/9 18:45:28
Verner Molin
Läs mer om Verner Molin