ART / Misc. paintings / Picture 15175096

nr 1517 5096

PICTURE

Gratulationskort. Signed, dated 1828, 'Gifet af jungfrun Maria Lundholm, Vårfrukörka', Kirigami-teknik, outer dimensions including frame: 46x40 cm,

Gratulationskort. Signerad, daterad 1828, "Gifet af jungfrun Maria Lundholm, Vårfrukörka", Kirigami-teknik, yttermått inklusive ram: 46x40 cm

600

SEK 900

Monday January 23 2023
at 20:43:57