KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Trägravyr 14325500
nr 1432 5500
Eva Stockhaus
(f. 1919), Sverige
Trägravyr, Signerad, numrerad 108/160. Bildmått: 25x13cm, yttermått inklusive ram: 48x37cm
Eva Stockhaus, svensk målare och grafiker född 1919.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:50:32
22/11 10:26:03