KONST / Litografier / Färglitografi 16558067
nr 1655 8067
Franco Costa
(f. 1934), Italien
Americas Cup. Signerad. Färglitografi, yttermått inklusive ram: 80x60cm
Franco Costa, född 1934, italiensk målare,
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 november 2024
kl 19:57:42
1/11 21:43:58