KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16406349
nr 1640 6349
Oidentifierad konstnär. Tussilago, ej signerad. Olja på pannå, 11x10 cm, yttermått inklusive ram: 20x19 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 september 2024
kl 19:23:36
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)