KONST / Litografier / Färglitografi 13557133
nr 1355 7133
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 157/190, Rorsmannen, mm;53x45 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:16:33
19/10 15:24:20
19 okt
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson