KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavla 11966219
nr 1196 6219
Tavla
Leo Caillard, Fotografi, "Diorama I". Signerad, numrerad 108/200. Motivet: 100x150 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 13 augusti 2018
kl 18:51:49
900 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)