MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 5933330

nr 593 3330

CARPET

oriental, 158 x 242, wear, damages.

Orientalisk, 158 x 242

Condition: slitage, skador

1000

SEK 1000

Monday August 10 2009
at 17:05:18