KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12419003
nr 1241 9003
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Akvarell, Signerad. Berglandskap med hus, 30x38
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:48:15
17/3 00:32:09