KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12476034
nr 1247 6034
Ritums Ivanovs
(f. 1968), Latvia
Oljemålning, Ritums Ivanovs (f. 1968), Tyresö Slott. Olja på duk, Signerad, 1997,45x45
Ritums Ivanovs, lettisk bildkonstnär född 1968.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 april 2019
kl 19:10:59
8/4 14:57:52