KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10963398
nr 1096 3398
Etsning
Erik Olsson, 46/50, signerad, Sanda -64, motivet: 16x48
Utrop:
500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 20 mars 2017
kl 21:04:56
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr