GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 14456244
nr 1445 6244
Fat
1700-/1800-tal, fajans, 26x35 cm
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 31 januari 2022
kl 18:42:51
100 kr
200 kr