KONST / Litografier / Färglitografi 14665089
nr 1466 5089
Vytautas Kasiulis
(1918-1995)
Vytautas Kasiulis (1918-1995), Signerad i trycket. Bildmått: 46x35cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 62x50cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:35:52
100 kr
150 kr