MÖBLER / Bord / Månbord 7383580

nr 738 3580

Månbord

2 delat, Furu, diameter: 118, höjd: 72

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

950 kr

måndag 30 januari 2012
kl 18:35:41