ART / Lithographs / Litograph in colors 14024125
nr 1402 4125
Lennart Nyström
(f. 1944), Sverige
Lennart Nyström (b. 1944), Sweden. Composition. Signed, numbered 63/175. Sheet: 88x62cm, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, Komposition. Signerad, numrerad 63/175. Bladets mått: 88x62cm, oramat löst blad
600
SEK 150
Monday June 7 2021
at 18:22:49
2/6 19:10:21
100 kr
7/6 16:35:15