KONST / Litografier / Färglitografi 12113106
nr 1211 3106
Färglitografi
Lars Forsman, Waxholmsbåt. Signerad, daterad 1985, numrerad 47/210. Motivet: 27x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:00:02
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
22 okt