KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17004589
nr 1700 4589
Börje Sandelin
(1926-1970), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad PT, Familj. Bildmått: 16x20 cm, yttermått inklusive ram: 31x34 cm
Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 maj 2025
kl 20:17:52
12/5 15:11:48
600 kr
12/5 20:12:52
Börje Sandelin
Läs mer om Börje Sandelin