MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Sänghimmelshållare 3168295

nr 316 8295

Sänghimmelshållare

Lenght: ()

Förgylld trä, 1800-tal,

100

SEK 1300

Tuesday June 1 2004
at 16:00:00