KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12804101

nr 1280 4101

Leif Formgren

(1936-1998), Sverige

Oljemålning, Vattenfall. Signerad. Olja på duk, 64x80 cm

Leif Formgren, svensk målare, tecknare, illustratör född 1936, död 1998.

Utrop:

500 kr

måndag 7 oktober 2019
kl 19:23:18

Leif Formgren

Läs mer om Leif Formgren