KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 16087466
nr 1608 7466
Enrico Benaglia
(f. 1938), Italien
Färgetsning, Signerad, numrerad 46/90. Bildmått: 57x43 cm, yttermått inklusive ram: 86x64 cm
Enrico Benaglia, italiensk bildkonstnär född i Rom 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 mars 2024
kl 19:37:34
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
Enrico Benaglia
Läs mer om Enrico Benaglia