KONST / Litografier / Färglitografi 9177170
nr 917 7170
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Färglitografi , Richard Ryan, AP, 7/35, Marilyn Monroe, signerad. , 80x62
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 13 oktober 2014
kl 19:06:53
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan