KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11424004
nr 1142 4004
Rolf Lidberg
(1930-2005), Sverige
Akvarell, Rolf Lidberg (1930-2005), 'Mykologen', signerad, -74,47x69
Rolf Lidberg, svensk målare född 1930, död 2005.
Utrop:
600 kr
Såld:
4.800 kr
måndag 6 november 2017
kl 20:08:07
600 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
3.800 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
4.400 kr (Budbetjänt)
4.600 kr