KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 11424726
nr 1142 4726
Inger Rydén
(f. 1944), Sverige
Gouache, Inger Rydén (f. 1944), "drömmen om kärlek", signerad, 31x39
Inger Rydén, född 1944 i Uppsala, svensk målare och illustratör.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 november 2017
kl 18:34:12
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Gouache