KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16583115
nr 1658 3115
Bertil Widbrant
(1914-1988), Sverige
Oljemålning, Änder vid vattendrag. Signerad. Olja på duk. 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 62x71 cm
Bertil Widbrant, svensk målare född 1914, död 1988.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 november 2024
kl 18:10:09
100 kr
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)