FURNITURE / Tables / Pedestal 14413074

nr 1441 3074

PEDESTAL

with stone tops. Height: 73cm,

med stenskivor. Höjd: 73cm

Condition: slitage, skador

600

SEK 900

Monday January 10 2022
at 20:44:51