KONST / Litografier / Litografi 6115824
nr 611 5824
Litografi
1800-tal, Hästmotiv, 22 x 30
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
måndag 23 november 2009
kl 19:06:08
150 kr
550 kr
250 kr
350 kr
450 kr
550 kr
600 kr
650 kr
700 kr
700 kr
750 kr