KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16229040
nr 1622 9040
Lennart Pilotti
(1912-1981), Sverige
Oljemålning, "Ensam i Neapel". Signerad. Olja på pannå, 49x22 cm, yttermått inklusive ram: 58x31 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 maj 2024
kl 18:58:14
27/5 16:22:55
Lennart Pilotti
Läs mer om Lennart Pilotti